Tak, to prawda – Lucciola Ladies Rock Camp nawiązała współpracę z największym internetowym sklepem muzycznym  – Guitar Center. Skorzystają na niej przede wszystkim uczestniczki naszych obozów, więc warto zostać Lucciolą, Karioką lub Królową Bitu.

Guitar Center to bardzo solidna firma dystrybuująca sprzęt muzyczny praktycznie wszystkich liczących się marek i właściwie na każdą kieszeń. To wielki salon muzyczny w Łodzi przy ul. Zbąszyńskiej 3U, gdzie profesjonalnie doradzą zawsze zarówno chłopaki, jak i dziewczyny, którzy się na sprzęcie znają, jak mało kto. Ale jest to też wielki sklep internetowy, w którym zaopatrzą się muzycy, producenci, DJe, oświetleniowcy i realizatorzy dźwięku. Firma jest też wyłącznym dystrybutorem w Polsce niektórych marek, m.in. doskonałych gitar basowych SIRE Marcus Miller.

Nasza współpraca to przede wszystkim profity dla uczestniczek naszych wszystkich obozów. Każda z dziewczyn, które były i będą na Lucciola Ladies Rock Camp, Karioka Girls Rock Camp oraz Królowe Bitu Hip-Hop & Electro Camp dostanie atrakcyjne zniżki na zakupy w sklepie! Ponadto będziemy się wspierać promocyjnie i duchowo, bo chodzi nam o to samo – aby grać więcej.

Zachęcamy do zakupów w Guitar Center! www. guitarcenter.pl