Poważne rockowe trzęsienie ziemi, niemal na koniec wakacji, rozpocznie się już w poniedziałek 14 sierpnia w salkach prób Na Zjeździe w Krakowie. Będą grały Karioki! Rusza kolejny obóz rockowy dla nastolatek!

15 dziewczyn w wieku 11 – 18 lat już od jutra rozpocznie wielką przygodę z rock’n’rollem. Będą uczyły się grać na basie, gitarze elektrycznej i perkusji oraz śpiewać, a już w sobotę zagrają koncert w krakowskim klubie Piękny Pies.

Udział w obozie dla wszystkich uczestniczek jest darmowy, a to za sprawą naszych wspaniałych darczyńców, którzy wsparli naszą internetową zrzutkę na pokrycie kosztów obozu. Wysyłamy Wam wielkie serce!

Udana zbiórka funduszy to nie jest nasz jedyny powód do domu przy okazji tej Karioki. Udało się nam bowiem zrealizować jeszcze jeden wielki cel wszystkich obozów muzycznych, które organizujemy – uczestniczki stają się naszymi wolontariuszkami i… nauczycielkami!

Po raz pierwszy na obozie dla nastolatek uczyć będą dwie absolwentki obozów dla kobiet! Ala Wach, jedna z naszych pierwszych Lucciol i perkusistka zespołu PUH poprowadzi klasę perkusji, a Ania Cichowska, gitarzystka i basistka, która brała udział w m.in. w ostatnim obozie dla zaawansowanych, nauczy młode rockmanki grać na basie. Pomagać im będą wolontariuszki, wśród których są aż trzy byłe Karioki. To dla nas wielka duma!

Trzymajcie kciuki za dziewczyny, które jutro zaczynają swoją największą wakacyjną przygodę z muzyką i przyjdźcie na koncert!