20192020KrakówLucciola Ladies Rock CampMediaNiusy

LUCCIOLA LADIES ROCK CAMP wraca do Krakowa!

By 6 grudnia 2019 No Comments

Nowy rok zaczniemy z przytupem! Zapraszamy wszystkie kobiety na pięciodniowe intensywne i niezwykłe warsztaty muzyczne, które odbędą się w dniach od 5 do 9 lutego 2020 roku w Krakowie!

Właśnie ruszyły zapisy na: http://lucciola.rockcamp.com.pl/zglos-sie/

2020 rok brzmi tajemniczo? Tak jak i to, że nawet nie potrafiąc grać na instrumencie zagrasz koncert ze swoim nowopowstałym zespołem po pięciu dniach przygotowań na obozie LLRC? Zapewniamy: To się wydarzy!

Mamy już doświadczenie kilkunastu zorganizowanych obozów na których podziała się istna magia, powstało więcej niż setka niesamowitych piosenek a wiele dziewczyn w różnym wieku, rozsianych po całej Polsce i nie tylko – gra muzykę i tworzy dalej, rozwijając masę pomysłów.

Ale po kolei:

Tej zimy, czyli wtedy, gdy tak jak i my: prawdopodobnie będziesz potrzebować dużej dawki pozytywnej energii- organizujemy obóz muzyczny na którym wszystkie uczestniczki, organizatorki, nauczycielki i wolontariuszki są kobietami. W naszym kobiecym gronie będziemy uczyć się, dzielić pomysłami i intensywnie tworzyć.

Przez cztery pełne dni będziemy miały zajęcia w salkach prób. Powstaną nowe zespoły i repertuar świeżutkich piosenek. A na koniec wskoczymy na scenę, zaprosimy pół miasta i zagramy koncert naszych nowopowstałych utworów!

Jesli kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, że zawsze chciałaś wystąpić na scenie, zaśpiewać co w duszy gra lub żeby po prostu zagrać na perkusji ale tego jeszcze nie zrobiłaś- zrób to teraz!

A jeśli potrafisz już grać lub śpiewasz, ale szukasz inspiracji lub nowego zespołu- zapraszamy!

Do wyboru masz jeden instrument lub śpiew. Będą Was uczyć grać i prowadzić zespoły doświadczone nauczycielki LLRC, królowe scen: Żaneta Seweryn (perkusja), Nela Gzowska (bas), Julia Szostek (gitara), Agata Bargiel (śpiew).

Pomogą nam też wolontariuszki- dziewczyny, które były już na naszych obozach i grają dalej. Dołączcie do nas- załogantek LLRC!

Kliknij: http://lucciola.rockcamp.com.pl/zglos-sie/ , zapoznaj się z regulaminem, wybierz instrument i prześlij do nas zgłoszenie.

Opłata za obóz LLRC 5-9 luty w Krakowie to 850 złotych.

Pytania proszę kierować na: lucciola.rockcamp @ gmail.com

Małgo