2017Lucciola Ladies Rock CampNiusyWarszawa

Ruszyły zapisy na jesienną edycję Lucciola Ladies Rock Camp w Warszawie!

By 2 października 2017 No Comments

Już po raz drugi organizujemy warszaty Lucciola w stolicy! Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 15 do 19 listopada. Zapraszamy wszystkie dziewczyny i kobiety, które chcą wspólnie muzykować i wystąpić na scenie, nawet jeśli miałoby to być pierwszy raz w życiu! Nie ma chyba lepszej okazji na złamanie listopadowej aury, jak stworzyć wspólnie zespół muzyczny, przeżyć  przygodę życia i zarazić się pasją!

Warszawska edycja to cztery dni intensywnych warsztatów muzycznych w profesjonalnych salkach prób pod skrzydłami scenicznych wyjadaczek,  świetnych instrumentalistek i wprawionych nauczycielek Luccioli: Małgorzaty Tekiel (Pochwalone), Żanety Seweryn (Foch),  Neli Gzowskiej (Gang Śródmieście, Wilcze Jagody) oraz Zosi Hołubowskiej (Wilcze Jagody), którą witamy po raz pierwszy w naszym składzie.

Na warsztatach będziecie pracować nad repertuarem, który zaprezentujecie w piątym dniu, na koncercie w warszawskim klubie Pogłos.

Dziewczyny! Na Luccioli czeka Was pięć dni intensywnego muzykowania, burze mózgów, plastry na palcach, jamowe rozgrzewki, wegańskie obiadki,  nowe piosenki i dużo, dużo inspiracji i kreatywności!

Nawet jeśli nie grałyście nigdy na instrumencie (perkusja, gitara elektryczna i bas), to uwierzcie nam, przekonamy Was, że jesteście w stanie zagrać po pięciu dniach koncert z przygotowanym repertuarem!

Aby zapisać się na obóz wyślij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na: http://lucciola.rockcamp.com.pl/zglos-sie/#lucciola

Liczba miejsc ograniczona!

Koszt uczestnictwa: 950 złotych

Zapraszamy!!!