Tak, to już! Otwieramy zapisy na wakacyjny obóz rockowy dla nastolatek. Powiedzcie wszystkim, że z tegorocznymi Kariokami spotkamy się już 20 sierpnia w Krakowie!

Jak co wakacje, zapraszamy na niezapomniane 6 dni polskie nastolatki, którą chcą grać punk rocka, stanąć na scenie i przekonać się, że wszystko jest możliwe. W dniach 20-25 sierpnia w Krakowie odbędzie się Karioka Girls Rock Camp, czyli obóz rockowy dla dziewczyn w wieku 13-18 lat.

Kolejny raz w salkach prób przy ul. Na Zjeździe 8 uczestniczki naucza się podstaw gry na basie, gitarze, perkusji oraz zapoznają z tajnikami śpiewania w zespole. Po dwóch dniach zaczną próby w stworzonych na miejscu zespołach, a ostatniego dnia obozu zagrają koncert w jednym z krakowskich klubów muzycznych.

Macie pomysł na lepsze wakacje? No, właśnie!

Przyszłe Karioki uczyły będą w tym roku znakomite nauczycielki:

gitary – Julia Szostek z zespołu Rosa Vertov,

wokalu – wokalistka i raperka Duśka Wacławik vel ZuoZone,

basu – barda Śląska i okolic Anka Cichowska,

perkusji – Ala Wach z zespołów Brudne Serca i PUH.

Pomogą im w tym wolontariuszki, z których większość to dziewczyny, które same kiedyś zostały Kariokami: Katarzyna Jałocha, Orka Politowicz, Lidia Mika i Madzia Mazurek.

W obozie weźmie udział 16 uczestniczek, wśród których minimum 4 dziewczyny to podopieczne ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Udział w obozie jest bezpłatny.

Zachęcamy jednak rodziców i rodziny zgłaszanych dziewcząt, a także wszystkich, którym idea „girl power” jest bliska do wsparcia finansowego organizacji obozu poprzez wpłatę na konto zrzutki, którą znajduje się w tym linku: https://zrzutka.pl/fkmzfn

Podczas trwania obozu zapewniamy zajęcia muzyczne, obiad w dniach warsztatów i organizację koncertu finałowego. Nie zapewniamy noclegów w Krakowie i opieki po godzinach zajęć.

Tak było na koncercie rok temu: