Ambasadorki

Rykarda
Parasol

Kompozytorka, autorka piosenek, wokalistka oraz performerka
[ rykardaparasol.com ]

AgataDutkowska

W Latającej Szkole uczy kobiety zakładania własnych biznesów, ale uważa, że założenie własnego zespołu może być jeszcze fajniejsze. Od lat wspiera kobiety w byciu niezależnymi i propaguję ideę współpracy.
[ latajacaszkola.pl ]

Sylwia
Chutnik

Wybitna pisarka, laureatka Paszportu „Polityki”, trzykrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike. Prezeska Fundacji MaMa, laureatka Społecznego Nobla Ashoki i uczestniczka pierwszego obozu LLRC jako basistka zespołu Cwaniary i Międzymiastowej Orkiestry Basowej.
Mentoring is essential in the arts. What better way to introduce you women to music, than rock camp where they can develop their talent and collaborate with other like-minded young women?!

Rykarda Parasol

AlexFreiheit

SIKSA

Jestem autorką tekstów, które później wykrzykuję do basu, na którym gra mój chłopak – Buri. Nasz duet nazywa się SIKSA. Bardzo się cieszę, że taki obóz istnieje! Dzięki temu dziewczyny skonfrontują się innymi zdolnymi dziewczynami, które przekażą im swoją wiedzę i doświadczenie, ale też wsparcie, bo to jest mega ważne! Wierzę, że dzięki takim obozom będzie więcej dziewczyn na scenie i będą tak pewne swoich umiejętności, że żadna osoba nie będzie w stanie zachwiać ich pewnością siebie. Wiem też, że nawet jeśli obozowiczki nie będą później mieć zespołów to jest to wspaniałe przeżycie, które w przyszłości będą mogły wykorzystać albo po prostu będą mieć dobre wspomnienia związane z muzyką.
Fot. Tori Ferenc

Matronaty

Fundacja
Feminoteka

Blimsien
.com

Niegrzeczna dziewczynka i gorąca chearleaderka kobiecej odwagi. Odwagi do bycia sobą, dbania o siebie, uważności, podążania za swoimi marzeniami i mądrego robienia tego, co nam w duszy gra. Uważa, że bycie delikatnym dla siebie samego to punkrock naszych czasów [ blimsien.com ]

Portal
Gitarzystki.pl

Jedyny portal gitarzystek
[ gitarzystki.pl ]

Fajna Baba nie rdzewieje

Blog dla „nierdzewnych”, czyli kobiet 50+ promujący antykorozyjny styl życia w wieku dojrzałym. Nierdzewne nie znają takich pojęć jak „za późno” albo „nie wypada”, robią to, co sprawia im radość i odmładza duszę bez skalpela i botoksu.
[ fajna-baba-nie-rdzewieje.pl ]
Lucciola Ladies Rock Campy są połączeniem miłości do muzyki i bycia razem. Nie byłam nigdy na tak intensywnym obozie, który zadział na mnie niczym psychoterapia. Czy siedziałam w kółeczku opowiadając o smutkach? Nie: grałam na basie. Byłam z innymi dziewczynami. To jak kolonie dla starszaków.

Sylwia Chutnik

Partnerki i partnerzy

Guitar
Center

Guitar Center
guitarcenter.pl ]

Arcade
Audio

Systemy nagłośnieniowe
arcadeaudio.com.pl ]

Dominika
Józefczyk

Uście
Gorlickie

Gmina Uście Gorlickie
usciegorlickie.pl ]

Steinke
Communications

Inkubator Sąsiedzkiej Energii

Hummus AMAMAMUSI

Najlepszy hummus w Krakowie

hummus-amamamusi.pl ]

Orange

Wzmacniacze Orange

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia

Stowarzyszenie NASIONO

Glonojad