Ambasadorki

Rykarda
Parasol

Kompozytorka, autorka piosenek, wokalistka oraz performerka
[ rykardaparasol.com ]

Blimsien
.com

Niegrzeczna dziewczynka i gorąca chearleaderka kobiecej odwagi. Odwagi do bycia sobą, dbania o siebie, uważności, podążania za swoimi marzeniami i mądrego robienia tego, co nam w duszy gra. Uważa, że bycie delikatnym dla siebie samego to punkrock naszych czasów [ blimsien.com ]

Sylwia
Chutnik

Wybitna pisarka, laureatka Paszportu „Polityki”, trzykrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike. Prezeska Fundacji MaMa, laureatka Społecznego Nobla Ashoki i uczestniczka pierwszego obozu LLRC jako basistka zespołu Cwaniary i Międzymiastowej Orkiestry Basowej.

Ela
Hübner

Prowadzi blog dla kobiet 50+ promujący antykorozyjny styl życia w wieku dojrzałym. Nierdzewne nie znają takich pojęć jak „za późno” albo „nie wypada”, robią to, co sprawia im radość i odmładza duszę bez skalpela i botoksu.
[ fajna-baba-nie-rdzewieje.pl ]

AgataDutkowska

W Latającej Szkole uczy kobiety zakładania własnych biznesów, ale uważa, że założenie własnego zespołu może być jeszcze fajniejsze. Od lat wspiera kobiety w byciu niezależnymi i propaguję ideę współpracy.
[ latajacaszkola.pl ]
Mentoring is essential in the arts. What better way to introduce you women to music, than rock camp where they can develop their talent and collaborate with other like-minded young women?!

Rykarda Parasol

Matronaty

Fundacja
Feminoteka

Portal
Gitarzystki.pl

Jedyny portal gitarzystek
[ gitarzystki.pl ]
Lucciola Ladies Rock Campy są połączeniem miłości do muzyki i bycia razem. Nie byłam nigdy na tak intensywnym obozie, który zadział na mnie niczym psychoterapia. Czy siedziałam w kółeczku opowiadając o smutkach? Nie: grałam na basie. Byłam z innymi dziewczynami. To jak kolonie dla starszaków.

Sylwia Chutnik

Partnerki i partnerzy

Guitar
Center

Guitar Center
guitarcenter.pl ]

Arcade
Audio

Systemy nagłośnieniowe
arcadeaudio.com.pl ]

Dominika
Józefczyk

Uście
Gorlickie

Gmina Uście Gorlickie
usciegorlickie.pl ]

Steinke
Communications

Inkubator Sąsiedzkiej Energii

Hummus AMAMAMUSI

Najlepszy hummus w Krakowie

hummus-amamamusi.pl ]

Orange

Wzmacniacze Orange

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia

Stowarzyszenie NASIONO

Glonojad